Pôsobím na celom Slovensku!
sk

Uvažujete nad firemným večierkom?

V každej firme či spoločnosti si zamestnanci, ale aj manažéri radi oddýchnu na spoločnom večierku, kde si môžu povedať to, čo si nestihli povedať za celý rok. Je to tiež okamih, kedy vedenie spoločnosti môže v menej formálnej atmosfére oznámiť, ako sa firme za uplynulý rok darilo a aké sú plány na rok nasledujúci. Či večierok alebo event nazvete výročný alebo vianočný, je to oslava toho, čo ste dosiahli všetci ako tím. 

Či už ste menšia firma do 50 zamestnancov alebo je vás niekoľko stoviek alebo aj viac ako 1 000, zvolenie miesta a zajednanie tej správnej zábavy je úloha, ktorú sa neoplatí nechať na poslednú chvíľu. Treba obstarať správne miesto, ubytovanie pre členov mimo miesta konania akcie, catering a postarať sa o zábavu pomocou moderátora, živej kapely alebo DJa s možnosťou moderovania. DJ na firemnom večierku zabezpečí kvalitné vysokovýkonné ozvučenie, osvetlenie pokrývajúce celý parket, prípadne sú dnes moderné dekoratívne nasvietenia celej sály vrátane stien. Pre príhovory sú určené bezdrôtové mikrofóny pre moderátora, prípadne vedenie firmy. Program býva oživený tombolou - niekedy si lístky kupujú zamestnanci a vyzbierané peniaze putujú na charitatívne účely, niekedy sa zamestnancom rozdávajú ako poďakovanie toho, čo pre firmu za ten čas spravili. Po oficiálnom programe zväčša nasleduje voľná zábava do neskorých nočných, či ranných hodín. 

Hostiteľ, zväčša HR alebo zástupca marketingového oddelenia si môže spolu s DJom pred samotným večierkom dohodnúť aké pesničky, či hudobné žánre preferuje alebo odmieta, vytvoriť tzv. white list a black list. Celý program si vieme s hostiteľom prejsť či už osobne, telefonicky, ale aj videohovorom napríklad cez WhatsApp, Messenger či FaceTime. Ak nemáte presnú predstavu o priebehu daného dňa, viem Vám odporučiť to najlepšie z mnohoročných skúseností ostatných spokojných zamestnávateľov a zamestnancov. Nenechajte si nič na poslednú chvíľu, preto ma neváhajte kontaktovať a ja Vám pripravím nezáväznú cenovú ponuku

Stále Vám niečo k tomu chýba? Nazrite do rozšíreného balíka služieb