Pôsobím na celom Slovensku!
sk

Plánujete svadobnú hostinu?

Najkrajšie chvíle v živote nevesty a ženícha, budúcich novomanželov, by určite nemali byť dňom stresu a "dolaďovačiek" na poslednú chvíľu. Práve naopak, je to tento jeden deň, kedy by mala zavládnuť iba pohoda a užívanie si spoločného dňa s rodinou, priateľmi a známymi. Všetko sa to však začína už mnoho mesiacov pred svadobným dňom, kedy si snúbenci vyberajú miesto konania svadby, catering, svadobný oblek pre ženícha a svadobné šaty pre nevestu, fotografa, kameramana, obrúčky, koláče, dekorácie a mnoho ďalšieho. 

Čo však na každej svadobnej hostine nemôže chýbať je zábava. O tú sa zväčša postarajú napríklad starejší, živá kapela, moderátor. Počas celej svadobnej hostiny alebo ešte aj pri samotnom obrade vás však sprevádza hudobný doprovod DJa. Kvalitné výkonné reproduktory, bezdrôtové mikrofóny, osvetľujúca technika, čo pokryje celý parket. Dekoratívne nasvietenie celej sály vrátane stien dnes tiež nie je ničím výnimočným. Pre ozvláštnenie atmosféry si páry vyberajú aj parostroje, dymostroje či bublinkovače. DJ na svadbe ponúka moderovanie príchodu novomanželov do sály, zahajuje prípitky, odovzdáva slovo rodičom a svedkom. Stará sa o vhodné nazvučenie mikrofónov a celej sály. Sprevádza vás počas celého večera, pri hrách ako topánkový kvíz, či metlový, klobúkový alebo stoličkový tanec. Nevesty tiež rady pripravia zábavný kvíz pre hostí so zaujímavými a hlavne vtipnými odmenami. Krájanie torty, fotobúdka, prípadne čepčenie sú tiež klasikou tradičných, ale aj moderných svadieb. Netreba však zabudnúť, že kvantita nepredčí kvalitu, preto je len na ženíchovi a neveste, aký program si vyberú. 

DJ na svadbe hrá tanečné kolá alebo vždy medzi jednotlivými programovými vstupmi v rôznych hudobných žánroch ako oldies - najväčších hitov rokov 70-tych, 80-tych, 90-tych, obľúbené ľudové piesne, nezabudnuteľné hity slovenskej a českej scény. Netreba zabudnúť aj na fanúšikov rocku a funky alebo hlavne pre dámy populárne latino a R&B. Snúbenci si určia, čo by malo zaznieť na novomanželskom a rodičovskom tanci, prípadne aké pesničky, či hudobné žánre preferujú alebo odmietajú počas svadobnej hostiny, tzv. white list a black list. Tancuje sa zväčša do skorého rána, kým všetci hostia nie sú dostatočne unavení a vytancovaní. 

Je toho naozaj dosť, preto si celý sviatočný deň vieme so snúbencami prejsť či už osobne, telefonicky, ale aj videohovorom napríklad cez WhatsApp, Messenger, či FaceTime. Ak nemáte presnú predstavu o svojom veľkom dni, viem Vám odporučiť to najlepšie z mnohoročných skúseností ostatných spokojných párov. Váš veľký deň sa nezadržateľne blíži, preto ma neváhajte kontaktovať a ja Vám pripravím nezáväznú cenovú ponuku

Stále Vám niečo k tomu chýba? Nazrite do rozšíreného balíka služieb.