Pôsobím na celom Slovensku!
sk

Organizujete oslavu?

Či už pripravujete oslavu sebe alebo svojim blízkym v rodine, kolegovi v práci, oslava narodenín, výročia či iného jubilea je veľkou udalosťou, ktorá by mala byť naplánovaná, aby sa oslávenec aj hostia cítili v deň D čo najkomfortnejšie. Oslave by mal predchádzať plán, na akom mieste túto oslavu mať, aby hostia to nemali ďaleko od domu, prípadne aby bola dostupná MHD, prípadne aby taxík nestál veľa peňazí -  takto isto neprídete o svojho hosťa na zozname zúčastnených. Využívajú sa zväčša priestory reštaurácie - miesto je však dobré si rezervovať niekoľko mesiacov dopredu, aby ste mali istotu, že Vám pripravia dostatočný počet stoličiek okolo stolov, prípadne aby ste mali isté miesto v uzavretom salóniku. Mnohé reštaurácie vedia pre Vás pripraviť aj dekorácie, s čím si potom Vy už nemusíte lámať hlavu.

Správna oslava sa však nezaobíde bez zábavy. Príchod hostí už môže dobre naladiť správne zvolená hudba do pozadia. Nasledujú príhovory, prípitky, zaspievanie "Happy Birthday", či Živió (mnoga ljeta) a následné osobné gratulácie. Po obede či večeri býva neskôr tradičné krájanie torty. DJ na oslave sprevádza počas celého večera spolu s moderovaním vstupov použitím bezdrôtových mikrofónov a vytvorí pre Vás zábavu počas celého dňa až do skorých ranných hodín. Na to je potrebné použiť kvalitné a výkonné reproduktory s osvetlením celého parketu pre doladenie tej správnej atmosféry.

Hostiteľ si môže spolu s DJom pred samotnou oslavou dohodnúť aké pesničky, či hudobné žánre preferuje alebo odmieta, vytvoriť tzv. white list a black list. Celý program si vieme s hostiteľom prejsť či už osobne, telefonicky, ale aj videohovorom napríklad cez WhatsApp, Messenger, či FaceTime. Ak nemáte presnú predstavu o priebehu daného dňa, viem Vám odporučiť to najlepšie z mnohoročných skúseností ostatných spokojných oslávencov a jeho, či jej hostí. Nenechajte si nič na poslednú chvíľu, preto ma neváhajte kontaktovať a ja Vám pripravím nezáväznú cenovú ponuku.

Stále Vám niečo k tomu chýba? Nazrite do rozšíreného balíka služieb