Pôsobím na celom Slovensku!
sk

Recenzie

DJ IceFreez nam spravil paradnu svadobnu party! Nielenze super zahral ale zvladol perfektne odmoderovat medzinarodnu svadbu v anglictine, odkomunikovat vsetky organizacne veci s personalom pocas svadby a ani ziadna pesnicka na zelanie nebola problem :) za nas 100% spokojnost! Dakujeme ❤️

Vanda Valášková

Môžem odporúčať. Marek je milý a slušný človek, všetko fungovalo ako sme sa dohodli, včasný príchod, nasvietenie miestnosti. Fajn hudba - ľudovky aj moderné, podľa želania. A akákoľvek skladba nebol problém. Ďakujeme pekne.

Rena Mašánová

Marka sme si vybrali ako DJa na našej svadbe a rozhodne neľutujeme. Komunikácia a celkové konanie bolo veľmi priateľské a ochotné. Zábava bola skvelá! Rozhodne sme si náš deň užili o to viac, vďaka atmosfére, ktorú Marek vytvoril! :-)

Nela Kaščáková

Marek nam rozprudil zabavu na firemnom vecierku :). Boli sme maximalne spokojni s vyberom hudby, s komunikaciou a atmosferou, ktoru vytvoril. Obrovska vdaka a dufame ze sa pri podobnej prilezitosti uvidime znovu :).

Lenka Balážová Fuseková 

Primark

Hľadáte ochotného, šikovného DJ za dobrú cenu? Mareka môžem vrelo odporúčať z vlastnej skúsenosti. Na mojej oslave narodenín maximálna spokojnosť s výberom hudby, komunikáciou, ochotou a vytvorenou atmosférou. Vrelo odporúčam. Nataša

Nataša Roesselová

S Marekom, ktorý nám robil DJ na našej nedávnej svadbe sme boli maximálne spokojní, po celý čas bol veľmi ochotný a vyhovel všetkým našim požiadavkám. Na začiatku bol veľký problém zohnať dobrého dj-a, ale sme veľmi radi, že sme natrafili na Mareka a môžeme ho vrelo odporúčať. Prispel k úžasnej atmosfére nášho Dňa D :)

Anna Dubecová Karásková

Super zábava, dobrá atmosféra, výber pesničiek podľa požiadavky publika. Ďakujeme.

Milan Briestenský

Dj mi hral na mojej narodeninovej oslave, ktorá aj vďaka nemu bola jedna z top osláv ktoré som mal. Ozvučenie, svetla, prístup a moderovanie na vysokej úrovni. Odporúčam.

Tomáš H

Ďalšie recenzie nájdete tu.

Fotografie sú ilustračné.

Referencie