Pôsobím na celom Slovensku!
sk

Priali by ste si niečo navyše?

OZVLÁŠTNITE SI SVOJU AKCIU NIEČÍM NETRADIČNÝM

Patríte medzi tých, ktorí radi ozvláštnia svoju akciu niečím netradičným a hostia budú o tom hovoriť ešte dlhé mesiace? Ste na správnom mieste - ponorte sa do možností rozšíreného balíka služieb:

Dodatočná zvuková alebo svetelná technika

V tomto prípade viac je vždy lepšie - ak by ste mali svoju akciu vo veľkej sále, pre viac ako 100 hostí, potrebujete ozvučiť  obrad alebo viac miestností súčasne, ozvláštniť parket špeciálnymi svetelnými efektami, či nasvietiť miestnosť.

Špeciálne prístroje

Dnes už nie je ničím výnimočným mať nezabudnuteľné efekty ako plazivý dym s iskriacimi fontánami (tzv. tanec v oblakoch), dymostroj, snehostroj, penostroj, bublinkovač, konfetovač a iné, ktoré si Vaši hostia určite zapamätajú.

Moderovanie v angličtine

Práca v medzinárodných spoločnostiach a odborné publikácie v anglickom jazyku sú zárukou plynulej angličtiny pre Vaše svadby, oslavy či firemné večierky. Doprajte svojim hosťom, aby sa bavili rovnako skvele ako Vy.

Karaoke

Spievajte so svojimi hosťami na 52 000 karaoke skladieb! Nie len na evergreeny, ale každý mesiac pribudne viac ako 400 nových skladieb zo žánrov ako pop, rock, jazz, funky, country, soul, R&B a mnohé iné. Súčasne sú dostupné aj najväčšie CZ / SK hity. Hostia si budú môcť pomocou mobilnej appky prezerať katalóg skladieb a pridávať skladby do poradia.

Dataprojektor s plátnom /4K LED TV 

Prehrávanie fotiek a videí, či ako doplnok ku karaoke je dataprojektor s plátnom, či 4K LED TV tá pravá voľba pre Vás.

Starejší a harmonikár Milan Perný

Ak hľadáte na svoju svadbu zodpovedného, spoľahlivého, komunikatívneho a veselého človeka, ktorý Vás odbremení od starostí počas Vášho svadobného dňa a je zároveň kvalitný spevák, harmonikár a hudobník, už viac nehľadajte.

Napíšte mi, ak ste si niečo vybrali do kontaktného formulára. Nevybrali ste si? Povedzte mi to a určite nájdeme to najlepšie riešenie pre Vás.